prerov-izolace.cz

Přerov

Foukané izolace - celulóza, minerál, polystyren

Foukaná izolace je klasická stavební izolace, která je do stavby aplikována pomocí stroje. Jde o zateplování na klíč. O nic se nestaráte, vše zajistí Vámi vybraná firma. Foukání zajistí zateplení rovnoměrné zateplení celé plochy a také každého detailu, skuliny nebo škvíry.

Climatizer Plus
zdravá foukaná izolace

Zdravá foukaná izolace Climatizer Plus je první a jedinou ekologicky šetrnou izolací v České republice.

Climatizer Plus je stavební, tepelná a akustická izolace do rodinných a bytových domů, do školek, škol a kanceláří, do zemědělských, hospodářských a průmyslových staveb, do veřejných budov a do všech dřevostaveb jako moderní materiál na přírodní bázi, recyklovatelný a ekologický. Vhodný k zateplení šikmých střech, podkroví, také pro půdy, vazníky a stropy, do podlahy, mezi trámy, do stěn, podhledů a dalších částí stavby.

➤ Více informací o izolaci Climatizer Plus naleznete na produktovém webu www.climatizer.cz nebo můžete navštívit naši prezentaci na YouTube.

Cenu za aplikaci izolace Climatizer Plus zjistíte přes nezávaznou poptávku pomocí on-line kalkulace zateplení.

CLIMASTONE
minerální foukaná izolace

CLIMASTONE je foukaná izolace vyrobená z minerálních vláken. Izolace je v prvé řadě protipožární a má nejvyšší hodnotu reakce na oheň - A1. Materiál je vhodný pro konstrukce oddělující požární úseky, protipožární stěny, podhledy prostor s vysokým počtem shromažďovaných osob, nouzové a únikové východy, instalační a kabelové šachty, atd.

➤ Více informací je na stránkách www.climastone.cz.

Cenu za aplikaci izolace CLIMASTONE a nezávaznou objednávku můžete provést přes naši on-line kalkulačku.

CLIMAGLASS
skelná foukaná izolace

CLIMAGLASS je foukaná izolace na bázi skelného vlákna, která má výborné tepelně technické vlastnosti. Materiál má vynikající protipožární a akustické vlastnosti a navíc snadno propouští vodní páru. Izolaci vyrábíme ve 2 variantách - liší se barvou, objemovou hmotností a součinitelem tepelné vodivosti.

➤ Více informací je na stránkách www.climaglass.cz.

CLIMASTYREN
foukaný grafitový polystyren

CLIMASTYREN je izolace vyrobená z grafitového polystyrenu s výjimečnými tepelně - technickými vlastnostmi. Tvar čoček o konstantní velikosti a hmotnosti zaručuje difúzní otevřenost izolace. Materiál je vhodný do vlhkých prostor.

➤ Více informací je na stránkách www.climastyren.cz.

CLIMAWOOD
foukaná dřevovláknitá izolace

CLIMAWOOD je izolace vyrobená primárně z borového dřeva s výjimečnými tepelně akumulačními vlastnostmi. Jde o přírodní ekologický materiál vhodný napřiklad do dřevostaveb a difúzně otevřených konstrukcí.

➤ Více informací je na stránkách www.climawood.cz.

Volejte zdarma

Zákaznická linka: 800 888 959

Linka slouží výhradně k dotazům na naše produkty.